Neutralnie w łazience.

Kontynuujemy studium  minimalistycznego projektu wnętrza mieszkania w Bielsku-Białej.

Tym razem na tapecie mamy projekt łazienki. Jest ona płynnym przejściem materiałowo-kolorystycznym z części dziennej. Dlatego, że lubimy jak całość projektu jest spójna w każdym calu. Powtarzalność kilku elementów w każdym z pomieszczeń projektowanej przestrzeni tworzy obraz całości, który pozostaje w naszych głowach.

projekt łazienki

Łazienka przyjęła również posadzkę mikro-cementową, a ściany zostały obłożone gresowymi płytkami nawiązującymi do lastriko. Jest to subtelne odwzorowanie, które nie przytłacza. Podobnie jak w strefie dziennej kolorystyka jest neutralna z kierunkiem w stronę ciepłych beży i szarości. Beton nie mógł być zbyt zimny a gres zbyt ciepły 😉

W stosunkowo niedużej powierzchni, ok 6 m2 zmieściliśmy wannę wolno stojącą, prysznic, toaletę, dwie umywalki oraz piec gazowy ukryty w zabudowie meblowej.

Główną bryłą we wnętrzu jest wolno stojąca wanna i tuż obok niej prysznic typu walk-in. Przestrzeń przy umywalkach została podkreślona okrągłym lustrem oraz kilkoma źródłami światła, które nie tylko doświetlają przestrzeń ale wydobywają piękno dobrych jakościowo materiałów, które stosujemy w naszych projektach wnętrz.

9.projekt łazienki 2
wizualizacja łazienki, widok na szafkę umywalkową i lustro
Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s